Uniwersalna listwa prowadząca ST2800 G2 2800mm
(edytuj w module Customer Reassurance)
Nowy zestaw prowadnic do pilarek tarczowych ST2800-G2 składający się z 2 części o łącznej długości 2,8 m. G2 jest bardziej precyzyjny, łatwiejszy w montażu, kompatybilny z szerszą gamą pilarek tarczowych i gotowy na naszą nową gamę akcesoriów do pilarek. Jeśli potrzebujesz prostego, precyzyjnego i ekonomicznego cięcia różnych arkuszy i płyt o długości do 2,8 m z niesamowitą precyzją porównywalną z CNC, nasze prowadnice G2 z opatentowanymi prętami łączącymi z automatycznym wyrównywaniem są oczywistym wyborem.Prowadnica ST2800-G2 jest bardziej precyzyjna. Ma zupełnie nowy profil wytłaczania, każdy segment prowadnicy jest precyzyjnie cięty i dopasowywany technologią CNC, aby zapewnić idealne połączenie i wyeliminować przesunięcia. Nasze nowe pręty łączące prowadnicę posiadają opatentowane, samoczynnie wyrównujące się krzywki o obrocie 1/4, które mocno łączą sekcje prowadnic eliminując luzy (2 pręty w każdym zestawie).ST2800-G2 jest łatwiejsza w użyciu. Dodaliśmy trzecią taśmę ślizgową na górze aby zmniejszyć opór. Na spodzie zastosowaliśmy nową gumę o wysokiej przyczepności dla pasów trakcyjnych, co sprawia, że tor prowadnicy jest bardziej stabilny, nawet bez ulepszonych zacisków szybkozłącznych do torów.Dzięki nowemu profilowi wytłaczania, jesteśmy kompatybilni z jeszcze większą liczbą pilarek innych marek, a także ze wszystkimi naszymi pilarkami tarczowymi z literą X w nazwie. W 2024 roku wprowadzamy nową gamę akcesoriów do prowadnic, które pomagają pracować mądrzej. Aluminiowy kwadrat toru o kącie 90°, prowadnica anty-krzyżowa do kabli i węży, ogranicznik końcowy toru i dodatkowe pręty łączące tor z automatycznym wyrównywaniem, są dostępne jako akcesoria, które możesz dodać do swojego koszyka.Jeśli potrzebujesz prostego, precyzyjnego i ekonomicznego cięcia różnych arkuszy i płyt o standardowych rozmiarach, zestaw prowadnic ST2800-G2 składający się z 2 części o długości 2,8 m oraz kompatybilne pilarki tarczowe z naszymi prowadnicami i akcesoriami są oczywistym wyborem. Kompatybilność: -Evolution R185CCSX-li -Evolution R185CCSX -Evolution R185CCSX+ -Bosch GKS55GCE i GKT 18V-52GC -Erbauer ERB690CSW -Excel 165MM 11570 -Festool RHK55EQ, HK85EB, HKC55EB, TS75EQ, TSC55KEB, TS55FEQ, TS55FEBQ i TS60KEB -Hikoki C3606DPA -Holzmann TAS165 -Kregg ACS-SAW -Mac Allister MSPS1200 -MAFELL MT55CC i MT5518MBL -Makita DSP600ZJ, DSP601ZJU, SP001GD202, SP001GZ03 i SP6000J -Metabo KT18LTX66BL, KS85FS i MKS18LTX58 -Scheppach PL55 i PL55 -Titan TTB73CSW -Triton TTS1400ZESTAW ZAWIERA:2 x Listwy prowadzące o długości 1400mm,2 x Zaciski,2 x Łączniki listem prowadzących,8 x Zestaw śrub,1 x klucz sześciokątny 3 mm,1 x Torba transportowa (1450 mm).
4 innych produktów w tej samej kategorii
Wielozadaniowa piła ukośna...
Pilarka wielozadaniowa...
Worek na wióry do piły...