OPIS:Urządzenie R210SMS-300+ to doskonałe hybrydowe połączenie pomiędzy piłami ukośnymi z prowadnicami 210mm i 255mm firmy Evolution Power Tools. Piła ukośna R210SMS-300+ łaczy w sobie solidną, kompaktową konstrukcję modelu 210mm z możliwością cięcia do 300mm na prowadnicach, znanych z modelu 255mm.Urządzenie łaczy w sobie wszystkie cechy profesjonalnych modeli PLUS, w odróżnieniu od modeli przeznaczonych do marketów.Najważniejsze funkcje i cechy:- możliwość cięcia wielu materiałów przy wykorzystaniu jednej tarczy. Jedna piła ukośna, jedna tarcza, wiele ciętych materiałów.- dokładne cięcie z dodatkowym wskaźnikiem laserowym, regulowaną głębokością cięcia oraz 9-stopniowym systemem ustawiania kątów na stole z blokadami na najpopularniejszych nastawach.- niezawodne, dokładne cięcie w różnych rodzajach materiałów,- wytrzymały silnik szczotkowy, o mocy 1500W, ze zoptymalizowaną przekładnią oraz systemem przeniesienia napędu na tarczę tnącą,- możliwość ustawienia kąta głowicy w zakresie od 0 do 45[stopnie] oraz kąta na stole roboczym w zakresie prawo - lewo 50[stopnie]Urządzenie R210SMS-300+ posiada imponującą możliwość przesunięcia na prowadnicach wynoszącą aż 300mm, umożliwiając cięcie materiałów o większej szerokości niż w przypadku modelu R210SMS+.Dodatkowe funkcje modelu PLUS- Wysokiej jakości wielozadaniowa tarcza PREMIUM wyprodukowana w Japonii (TCT) 210mm z technologią RAGE,- System zacisków dostępny wyłącznie w profesjonalnych modelach PLUS umożliwiający bezpieczne i pewne zamocowanie przecinanego materiału i łatwą regulację i ustawienie materiału na stole przecinarki,- jedynie w modelu PLUS dostępny jest worek na wióry zapewniający większy komfort pracy, mniejsze zapylenie podczas cięcia drewna i ułatwiający pracę operatorowi, Dodatkowo dostępny jest adapter do podłączenia odciągu lub odkurzacza do wiórów.- zintegrowane uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie urządzenia w obszarze pracy,- przewód zasilający o długości 3 metrów, w wielu przypadkach eliminujący konieczność stosowania przedłużacza.ZESTAW ZAWIERA: 1 x Wielozadaniowa piła ukośna z prowadnicami R210SMS-300 PLUS,1 x Wielozadaniowa tarcza 210mm / 24z z technologią RAGE (tarcza Premium, produkowana w Japonii),3 x Zacisk1 x Torba na wióry,1 x Adapter do podłączenia odciągu,1 x Przedni zacisk,1 x Tylny uchwyt transportowy,1 x Klucz dwustronny hex (M6 i M4),1 x Instrukcja obsługi w języku polskim.
Przystawka GLOB SYSTEM GS06-01 wałek giętki do szlifierki prostej
Wielozadaniowa piła ukośna z prowadnicami R210SMS-300+ z wielozadaniową tarczą 210mm