Tarcza diamentowa segmentowa Evolution PD300SEG-CS 300mm PREMIUM
Brutto
Ilość
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
Tarcza diamentowa segmentowa Evolution Power Tools PD300SEG-CS 300mm PREMIUM to najbardziej zaawansowana tarcza do cięcia w ofercie firmy Evolution Power Tools.Najtrudniejsze zadania cięcia wymagają najbardziej wytrzymałych narzędzi, a w segmentach tarcz tnących Premium Diamond Disc znajduje się jeszcze większą ilość diamentów, tak aby zapewnić uzyskanie najlepszej powierzchni po cięciu, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.Tarcze tnące Premium Diamond są trwalsze i tną szybciej niż wersja ogólnego przeznaczenia. Patrząc na stosunek koszt vs żywotność tarcze PREMIUM nie mają sobie równych.Tarcza jest kompatybilna z elektrycznymi piłami do betonu Evolution Power Tools R300DCT oraz R300DCT+.Tłoczone na gorąco, z wyższa koncentracją diamentu zapewniają o 10% szybsze cięcie i dłuższą żywotność niż nasze tarcze diamentowe ogólnego przeznaczenia. (*Badania wewnętrzne.przeprowadzone przez firmęEvolution Power Tools.)Tarcza zaprojektowana dla najbardziej wymagających użytkowników, do agresywnego cięcia twardych materiałów budowlanych, w tym twardej cegły, bloczków, dachówek, kostki brukowej, kamienia, betonu i żelbetonu.Tarcza przeznaczona do cięcia z wykorzystaniem elektrycznych pił do betonu o średnicy tarczy 300mm, włączając w to poprzedni model elektrycznej piły do betonu firmy Evolution Power Tools 305mm.SPECYFIKACJA:Rodzaj krawędzi: segmentowa Średnica tarczy: 300 mmSzerokość segmentu: 2,9 mmGrubość tarczy: 2,3 mmŚrednica otworu mocującego: 22,2 mmWysokość segmentu: 13 mmDopuszczalne obroty: 5100 obr./minSymbol: EVO-PD300SEG-CSZESTAW ZAWIERA: 1 x Tarcza diamentowa segmentowa Evolution PD300SEG-CS 300mm PREMIUM (opakowanie blister).