Wielozadaniowa pilarka Evolution R185CCSX dodatkowo wyposażona została w prowadnice o łącznej długości 1020mm (3 sztuki prowadnic 340mm). Głównymi wyznacznikami konstrukcji pilarki to moc i precyzja, zapewniające dokładność i niezawodność. Pilarka umożliwia wykonanie pracy w zdecydowanie krótszym czasie, niż inne tradycyjne pilarki, a dodatkowo zdecydowanie bezpieczniej i to przy użyciu tylko jednej, wielozadaniowej tatczy Evolution Power Tools.Wyposażona w przewód zasilający o długości 3 metrów pilarka zapewnia komfort pracy, w wielu przypadkach bez konieczności stosowania dodatkowego przedłużacza.W urządzeniu zastosowano specjalną technologię cięcia umożliwiającą cięcie wielu materiałów za pomocą jednej tarczyPrecyzyjne cięcie z regulowaną głębokością cięcia wynoszącą 64 mm - idealne do cięcia rowków.Niezawodne gładkie i szybkie cięcieSilnik o dużej mocy 1600W ze zoptymalizowaną przekładnią i systemem tarczy,Możliwość łatwego ustawienia kąta 0° - 45° z blokadą na 22,5° i 45°,Ergonomiczne uchwyty zapewniają maksimum kontroli i precyzji,Możliwość podłączenia odciągu poprzez dołączony do zestawu adapter,Łączna długość listew prowadzących to 1020mm (3 sztuki po 340mm każda), dostarczane razem z łącznikami,Pilarka kompatybilna z systemem listew prowadzących Evolution o długościach 1,4m & 2,8m (listwy prowadzące sprzedawane oddzielnie),Solidna i wytrzymała konstrukcja, o równomiernym rozkładzie masy, waga urządzenia to zaledwie 4,8kg,Kanałowy przepływ powietrza i wskaźniki umieszczone w podstawie zapewniają optymalną widoczność linii cięcia,Wysokiej jakości wielozadaniowa tarcza z uzębieniem z węglika spiekanego 185mm / 16 zębów, produkowana w Japonii,3 lata ograniczonej gwarancji Pilarka doskonale nadaje się do cięcia następujących materiałów:Drewno - drewno liściaste i drewno przeznaczone na tarasy, laminaty MDF, listwy, drewno z gwoździami, płyty i rusztowaniaMetale żelazne - miękka stal, kątowniki, profile zamknięte o przekroju prostokątnym, rury, pręty zbrojeniowe o małych średnicach.Metale nieżelazne - aluminium, przewody zbrojone, korytka na przewody, miedź i inne.Tworzywa sztuczne - przewody elektryczne, rury z tworzyw sztucznych, węże gumowe i wzmacniane, kompozyty z tworzyw sztucznych i drewnaNie zaleca się stosowania pilarki do cięcia: utwardzonej stali wysokowęglowej, stali powlekanych oraz stali nierdzewnych.Przecinanie ocynkowanej stali zredukuje znacząco żywotność tarczy tnącej.ZESTAW ZAWIERA: 1 x Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R185CCSX z tarczą o średnicy 185mm,1 x tarcza widiowa wielozadaniowa 16 zębów,1 x klucz sześciokątny (do wymiany tarczy),1 x klucz sześciokątny (do montażu prowadnic),1 x Parallel Edge Guide,1 x Adapter do odciągu,1 x Złącze węża do odciągu,1 x zestaw prowadnic o długości 1020mm (3x 340mm)4 x Łączniki listew prowadzących,16 x śruby do łączenia prowadnic1 x Instrukcja obsługi w kilku językach (w tym w języku polskim).
Przystawka GLOB-SYSTEM GS05-09 do satynowania powierzchni płaskich Bosch (PWS) z rolką prowadzącą
Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R185CCSX z tarczą o średnicy 185mm/16z z prowadnicami