OPIS:Pilarka R165CCS-LI to pierwsze, w ofercie firmy Evolution, urządzenie zasilane 18V akumulatorem EXT litowo-jonowym. Mocny, zasilany prądem stałym, silnik 850W, w połączeniu z akumulatorem EXT (dostępnym oddzielnie), zapewnia komfortowe warunki użytkowania.Wielozadaniowa bezprzewodowa pilarka Evolution R165CCS-Li to idealne urządzenie wykorzystywane w wielu warsztatach jak i przez monterów.Wyposażona została w regulator głębokości cięcia - do 55mm oraz regulację kąta cięcia w zakresie od 0 do 45 stopni.Pilarka wyposażona została w wysokowydajny silnik, który zapewni komfort podczas cięcia różnych materiałów.W urządzeniu zastosowano specjalną technologię cięcia umożliwiającą cięcie wielu materiałów za pomocą jednej tarczyPrecyzyjne cięcie z regulowaną głębokością cięcia wynoszącą 55 mm - idealne do cięcia rowków.Niezawodne gładkie i szybkie cięcie.Silnik o dużej mocy 850W ze zoptymalizowaną przekładnią i systemem tarczy.Możliwość łatwego ustawienia kąta 0 - 45 stopni.Kanałowy przepływ powietrza i wskaźniki umieszczone w podstawie zapewniają optymalną widoczność linii cięcia.Ergonomiczne uchwyty zapewniają maksimum kontroli i precyzji.Możliwość podłączenia odciągu poprzez dołączony do zestawu adapter.Wysokiej jakości wielozadaniowa tarcza z uzębieniem z węglika spiekanego 165mm produkowana w Japonii.Pilarka Evolution R165CCS-Li posiada innowacyjny wskaźnik miejsca cięcia LED Shadow Line, który pozwala na szybkie i dokładne cięcie obrabianego materiału.Zasilana akumulatorem 18V EXT Li-Ion firmy Evolution, R165CCS-Li zapewnia długi czas pracy. Wersja bezprzewodowa jest zasilana naszym akumulatorem R18BAT-Li4 4Ah i szybką ładowarką R18RCH-Li, która naładuje akumulator od zera do pełna w zaledwie 50 minut. Wszystkie akumulatorowe elektronarzędzia litowo-jonowe EXT firmy Evolution są kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami EXT, dzięki czemu możesz dzielić się nimi z wieloma narzędziami, zapewniając maksymalną wszechstronność. Jeśli potrzebujesz mocnej, wszechstronnej, kompaktowej i w pełni funkcjonalnej bezprzewodowej piły ukośnej, która może ciąć dowolny materiał w dowolnym miejscu, R165CCS-Li jest idealnym wyborem.Urządzenie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki.ZESTAW ZAWIERA: 1 x Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R165CCS-LI,1 x Tarcza wielozadaniowa z uzębieniem z węglika spiekanego 165mm, 18z,1 x Klucz do wymiany tarczy,1 x Prowadnica,1 x Adapter do odciągu,1 x Złącze węża do odciągu,1 x Gwarancja producenta.