Ckd f3000-10g filtr 3/8" 5um woda
Brutto
Profesjonalny filtr, o dużej dokładności 5µm,...
Ilość
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
Filtr jest wyposażony w wymienny wkład dostępny tutaj.
DANE TECHNICZNE:
Maksymalne ciśnienie robocze
10 bar
Ciśnienie dopuszczalne
15 bar
Filtracja chemiczna
5µm
Zakres temperatury pracy
5-60°C
Przyłącze
3/8"
Max przepływ przy ciśnieniu 7bar