Ckd l3000-10g 3/8" smarownica
Ckd l3000-10g 3/8" smarownica
Brutto
Profesjonalna smarownica uznanej i cenionej...
Ilość
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
Profesjonalna smarownica uznanej i cenionej na rynku japońskiej firmy CKD.
DANE TECHNICZNE:
Maksymalne ciśnienie robocze
10 bar
Ciśnienie dopuszczalne
15 bar
Zakres temperatury pracy
5-60°C
Przyłącze
3/8"
Max przepływ przy ciśnieniu 7bar