Tig arc uchwyt t5w/4m 550a-dc/385-ac
Brutto
Uchwyt spawalniczy TIG ARC TORCHOLOGY T5W 4m...
Ilość
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
Dane techniczne:
Rodzaj chłodzenia chłodzony cieczą
Obciążalność prądowa 550A DC, 385A AC
Cykl 100%
Rozmiar elektrody 1,6 - 6,4mm
Min. przepływ płynu 1,5 l/min
Min. ciśnienie płynu 3 bar
Max. ciśnienie płynu 5 bar
Max. temperatura płynu 50°C