Ckd  f4000-15g-f1 filtr 1/2" woda automatyczny spust
Brutto
Profesjonalny filtr, o dużej dokładności 5µm,...
Ilość
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
Filtr jest wyposażony w wymienny wkład dostępny tutaj.
DANE TECHNICZNE:
Maksymalne ciśnienie robocze
10 bar
Ciśnienie dopuszczalne
15 bar
Filtracja chemiczna
5µm
Zakres temperatury pracy
5-60°C
Przyłącze
1/2"
Max przepływ przy ciśnieniu 7bar