Ckd m3000-10g filtr 3/8" olej 0.01um
Brutto
Profesjonalny filtr mgły olejowej, o wysokiej...
Ilość
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
DANE TECHNICZNE:
Maksymalne ciśnienie robocze
10 bar
Ciśnienie dopuszczalne
15 bar
Filtracja chemiczna
0,01µm
Filtracja mgły olejowej 0,01mg/m3
Zakres temperatury pracy
5-60°C
Przyłącze
3/8"
Max przepływ przy ciśnieniu 7bar