Ckd m4000-15g filtr 1/2" olej 0.01um
Brutto
Profesjonalny filtr mgły olejowej, o wysokiej...
Ilość
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
DANE TECHNICZNE:
Maksymalne ciśnienie robocze
10 bar
Ciśnienie dopuszczalne
15 bar
Stopień filtracji
0,01µm
Filtracja mgły olejowej
0,01 mg/m3
Zakres temperatury pracy
5-60°C
Przyłącze
1/2"
Max przepływ przy ciśnieniu 7bar